Duitse Herders uit werklijnen Duitse Herder kennel Vom Haus Sevens Duitse Herder kennel vom Haus Sevens hobbyfokker van Duitse Herders uit werklijnen Duitse Herders gebruikshondenkennel
gastenboek5

   Bekende wedstrijdhonden van de kennel

                  "vom Haus Sevens"                   

Voor de stamboom van de honden klik op de blauwe hondennamen.

       Athos vom Haus Sevens

AthosStand

Sch.H.3, I.P.O.3 K.K.L.1/a, Z.B. S.G.

2 voudig Limburg provinciaal kampioen V.V.D.H.

3de plaats Belgisch V.V.D.H. kampioenschap. 

Eerste geleider: Johan Clauwaert (I.P.O.1)

Tweede geleider: Johan Vangerven.

   Aaron vom Haus Sevens

Aaron vom Haus Sevens

Sch.H.3, V.H.3, K.K.L2/a

2 voudig W.U.S.V.  W.K. deelnemer voor OekraÔne.

Eigenaar:John vd Berg.

Jalk vom Haus Sevens

Jalk vom Haus Sevens1

Sch.H.3, I.P.O.3

Deelnemer V.V.D.H.provinciale kampioenschappen.

Geleider: Frans Thomas (I.P.O.3)

Nieuwe geleider en eigenaar: Daniel Heye.

   Tjalk vom Haus Sevens

tjalk vom Haus Sevens

      Zidane vom Haus Sevens

Zidane vom Haus Sevens

Sch.H.3, I.P.O.3, K.K.L.2/a

 

2 voudig W.K. W.U.S.V. deelnemer (W.K. W.U.S.V. Nederland 6de plaats, W.K. W.U.S.V. ItaliŽ 8ste plaats)

Meervoudig Belgisch V.V.D.H. kampioenschap deelnemer.

Geleider: Johny Degens.

    Sirk vom Haus Sevens

Sirk vom Haus Sevens

S.c.h.H.3, V.H.3, I.P.O.3, K.K.L.1/a, Z.B. S.G

2 voudig W.U.S.V. deelnemer                                                    Meervoudig deelnemer Nederlands V.D.H. kampioenschap  Geleider: Leo Jansen.

Putz vom Haus Sevens

Putz vom Haus Sevens

V.H.3, I.P.O.3, K.K.L.2/a

 

Nederlands kampioen V.D.H. en meervoudig deelnemer aan de provinciale kampioenschappen met top uitmuntende plaatsen.

Geleider: Martin Schouten.

  Quick vom Haus Sevens

Quick vom Haus Sevens

Sch.H.3, I.P.O.3 K.K.L.2/a, Z.B. S.G.

Geleiders: Theo Kuppens(I.P.O.3)

Roger Scheelen (geleider op de C.A.'s).

Sherri Trudrung (U.S.A.) geleider op  W.K. W.U.S.V.

S.c.h.H.3, V.H.3, I.P.O.3 K.K.L2/a, Z.B:G

Nederlands V.D.H. kampioen. W.U.S.V. W.K. deelnemer.

Geleider: Jan Postuma.

   Xatoh vom Haus Sevens

Xatoh vom Haus Sevens

 Utz vom Haus Sevens

podium_99

Sch.H.3, I.P.O.3, Z.B: G

Geleiders: Sch.H.1&2 Jaak Cardinaels.

Sch.H.3 Roger Scheelen.  

W.U.S.V. W.K. deelnemer Pauline Nye ( Engeland).

 Junker vom Haus Sevens

Sch.H.3, I.P.O.3, Z.B: G

2 voudig W.U.S.V. W.K. deelnemer.

Junker vom Haus Sevens

Veelvoudig Belgisch kampioenschap V.V.D.H. deelnemer met 2 podiumplaatsen (1x 2de plaats 1x 3de plaats)

Winnaar van de Eifelbokaal in Duitsland (C 100 punten )

Geleider: Johny Degens.

    Olaf vom Haus Sevens

Olaf vom Haus Sevens

Sch.H.3, R.C.I.3, K.K.L.2/a

2 voudig Belgisch kampioen en 1maal vice kampioen alle rassen.

W.U.S.V. en F.C.I. wereldkampioenschap deelnemer.

2 maal winnaar van de Wolventrofee in Meerhout.

Geleider: Jacques Dell-Amore.

  Gero vom Haus Sevens

Sch.H.3, I.P.O.3

Brabants provinciaal kampioen V.V.D.H. Geleider: Daniel Heye.

Gero vom Haus Sevens

Quai vom Haus Sevens

Quai vom Haus Sevens

Sch.H.3, F.H. K.K.L.1/a Z.B. S.G.

Landesgruppeausscheidungs deelnemer.(Duitsland)

Geleider: Felice Pontolillo (L.G.A. Niedersachsen).

 Igor vom Haus Sevens

Iggor vom Haus Sevens

Sch.H.3, I.P.O.3, Z.B: G

Winnaar van de interland BelgiŽ-Nederland.

Meervoudig deelnemer V.V.D.H. kampioenschap.

Geleider: Norbert Janssen.

Xiggo vom Haus Sevens

Jan met Xigo vom Haus Sevens

Sch.H.3, V.H.3, K.K.L.2/a

W.U.S.V. W.K. deelnemer.

veelvoudig V.D.H. provinciaal kampioen (Provincie Noord-Holland)

Meervoudig deelnemer aan V.D.H. kampioenschappen.

Geleider Martin Schouten.

 Shango vom Haus Sevens

Shango vom Haus Sevens

Sch.H.3, I.P.O.3, K.K.L.2/a

Provinciaal kampioen (Sch.H.2 honden) Limburg.

2 maal vice Limburgs Provinciaal kampioen.

2 maal winnaar Sinterklaastrofee Maasmechelen (individueel en per ploeg)

Deelnemer aan het Belgisch kampioenschap.

Geleider: Jan Sevens.

    Xandor vom Haus Sevens

Xandor vom Haus Sevens1

I.P.O.3, K.K.L.2/a

5 voudig deelnemer aan het kampioenschap van BelgiŽ alle rassen.

Geleider: Wim Cools .

    Zygo vom Haus Sevens

Sch.H.3, I.P.O.3,

Wedstrijdhond en dekreu in Frederick-Maryland (U.S.A.)

Zygo vom Haus Sevens

Vorige geleider:Mike Denissen.

Huidige geleider/eigenaar: Dennis Johnson (U.S.A.).

           Zuru vom Haus Sevens

Sch.H.3, I.P.O.3, K.K.L.2/a

Meervoudig deelnemer Provinciale kampioenschappen en V.V.D.H. kampioenschappen    alsook deelnemer interland BelgiŽ-Nederland.

Zurru vom Haus Sevens

Geleider: Angelo Barborotta.

Panter vom Haus Sevens

Dean Calderon

Sch.H.3, G.H.P.3, K.K.L2/a, Z.B./ S.G.

Deelnemer V.V.D.H Provinciaal kampioenschap en V.V.D.H. kampioenschap.

Deelnemer interland BelgiŽ-Nederland.

Geleider: Roger Scheelen.

Maaike vom Haus Sevens

scannen0006

Sch.H.3, V.H.3

 

Deelneemster W.U.S.V. wereldkampioenschap (Nederlandse V.D.H. ploeg)

Provinciaal V.D.H. kampioen provincie Groningen.

Geleider: Ben Eckart.

Elmo vom Haus Sevens

DSC01510

Sch.H.3, I.P.O.3

 

Meervoudig deelnemer aan de Limburgse provinciale

V.V.D.H. kampioenschappen

Geleider: Robby DaniŽls

Olda vom Haus Sevens

Olda vom Haus Sevens

Sch.H.3, I.P.O.3

 

Geleidster: Doris Malschaert

Deelneemster aan C.A.C, C.A.C.I.T. (23x Sch.H.3)

Juncker vom Haus Sevens

Juncker vom Haus Sevens pakwerk

I.P.O.3, aangekeurd, show: Uitmuntend.
 

Winnaar interland BelgiŽ- Nederland.
Meermaals deenemer W.K.- Universalsieger.
Meermaals deelnemer Belgisch kampioenschap en provinciaal kampioenschap.
Geleider: Ludo Van Gils

 

 

Sch.H.3, I.P.O.3, K.K.L.2/a

 

Eerste geleider: Gustaf Huygen (I.P.O.3)

Tweede geleider: Dean Calderoon

2 voudig W.K. W.U.S.V. kampioenschap deelnemer (Finland 6de plaats)

Amerikaans nationaal kampioen

Anka vom Haus Sevens

anka vom haus sevens

Sch.H.3, I.P.O.3 (Taiwan)

 

Deelneemster W.U.S.V. wereldkampioenschap (voor Taiwan)

Geleidster: MRS. Shibei

Arras vom Haus Sevens

Arras_vom_haus_Sevens

Sch.H.3, I.P.O.3, V.H.3, K.K.L.2/a

 

Jaap Bustraan: V.H.3, I.P.O.3

David Billiot: Sch.H.3 (14x) Louisiana U.S.A.

Jago vom Haus Sevens

Jago vom Haus Sevens x Falco schoemaker

I.P.O.3, aangekeurd, clubmatch Z.G.


Nederlands V.D.H. kampioen.
Tweevoudig Provinciaal kampioen (provincie Zeeland)
Deelnemer W.U.S.V. kampioenschap.
Geleider: Falco Schoemaker

jara jan gunda